Drukuj Shortlink

Zielona Sowa

Zielona Sowa

www.zielonasowa.pl to sklep internetowy Wydawnictwa Zielona Sowa, które istnieje na rynku od 18 lat. Oferuje ponad 1000 publikacji oraz około 300 nowości wydawanych każdego roku.

Podstawowym i niezmiennym segmentem działalności Wydawnictwa jest oferta przygotowywana z myślą o najmłodszych Czytelnikach. Baśnie, opowiadania, książki sztywno stronicowe, książki aktywizujące to tylko kilka przykładów tytułów, jakie powstają w Zielonej Sowie. Kolorowe, intrygujące, rozwijające wyobraźnię a także mające wpływ na rozwój emocjonalny dzieci oraz zacieśnianie więzów rodzinnych, pozycje tworzone są z pasją i radością.

Oprócz wprowadzania i utrwalania wiedzy elementarnej, w ofercie Wydawnictwa można znaleźć wiele pozycji pogłębiających wiedzę i zainteresowania Młodych Czytelników. Wszystko to zaś odnaleźć można zarówno w tradycyjnej, papierowej formie jak i e-bookach, audiobookach a także aplikacjach multimedialnych.
Wydawnictwo Zielona Sowa to miejsce, w którym pracują ludzie pełni pasji, ciekawi świata, a przede wszystkim zaprzyjaźnieni z dziećmi. Dlatego też wydawane tutaj książki są tworzone przede wszystkim z myślą o najmłodszych: niosą wiedzę, dobre emocje, rozwijają wyobraźnię, pokazują świat i zachęcają do samodzielnego odkrywania w nim tego, co piękne i dobre.

W ramach współpracy sklep internetowy Wydawnictwa Zielona Sowa oferuje 30% rabatu na całą ofertę sklepu www.zielonasowa.pl – kuponu nie można zrealizować na książki niedostępne w sprzedaży poprzez sklep internetowy oraz na pozycje przypisane do kategorii „promocje”.
Wystarczy wymienić 5 punktów DreamPoints na kupon rabatowy.

PrezentMarzen.pl: 7% rabatu