Drukuj Shortlink

Zasady Programu DreamPoints

Zasady Programu DreamPoints

Co to jest Program DreamPoints?

Program DreamPoints jest programem nagradzania podróżujących dostępnym dla klientów Blue Sky Travel. Rezerwując podróże dla siebie lub twoich znajomych w serwisie www.bluesky.pl lub w jednym z biur obsługi zbierasz punkty, które możesz wykorzystać na kolejne rezerwacje na www.bluesky.pl. Operatorem Programu Premiowego DreamPoints jest Blue Sky Travel sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Roosevelta 2 zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 00000054368, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 781-16-99-670.

Ile kosztuje przyłączenie się do Programu DreamPoints?

Wydanie karty DreamPoints jest bezpłatne. Nie ma żadnych opłat członkowskich lub opłat za przystąpienie do programu.

Czy muszę mieć ukończone 18 lat aby przystąpić do Programu DreamPoints?

TAK. Posiadacz karty DreamPoints musi mieć ukończone 18 lat.

Czy muszę mieć polskie obywatelstwo aby otrzymać kartę DreamPoints?

NIE. Aby odbierać nagrody w Programie DreamPoints musisz tylko zarejestrować swoją kartę na stronie www.dreampoints.pl.

Jak otrzymać kartę DreamPoints?

Aby otrzymać kartę DreamPoints wypełnij formularz na stronie:  Przyłącz się do programu Dreampoints. Kartę otrzymasz przesyłką pocztową na podany w zgłoszeniu adres. Zaraz po wygenerowaniu karty dla Ciebie otrzymasz też wiadomość e-mail z Twoim numerem karty. Od tego momentu możesz już zbierać punkty DreamPoints.

Jak zarejestrować kartę DreamPoints?

Jeżeli już masz kartę DreamPoints, zarejestruj ją na stronie Zarejestruj kartę DreamPoints. Po rejestracji karty w serwisie zostanie utworzone konto uczestnika Programu DreamPoints. Każdy uczestnik jest uprawniony do odbierania nagród za zebrane na karcie punkty zgodnie z aktualną ofertą.

Zbieranie punktów DreamPoints

Czy do zbierania punktów potrzebuję karty DreamPoints?

TAK. Aby zbierać punkty musisz posiadać kartę DreamPoints.

Ile punktów otrzymam za zakupy na www.bluesky.pl?

Otrzymasz 1 pkt. za każde 100 zł wydane na bilety lotnicze, hotele, wynajem samochodu i atrakcje zarezerwowane przez serwis www.bluesky.pl.

Czy otrzymam punkty za ostatnią rezerwację na www.bluesky.pl?

Jeżeli jesteś posiadaczem karty DreamPoints i podałeś jej numer w trakcie rezerwacji usług przez www.bluesky.pl – punkty na Twoją kartę zostaną naliczone automatycznie, dzień po rozpoczęciu podróży.

Otrzymałem (zamówiłem) kartę DreamPoints po rezerwacji. Czy mogę otrzymać punkty?

NIE. Punkty można otrzymać tylko w trakcie zamawiania podróży.

Gdzie mogę się dowiedzieć ile punktów otrzymam za moją podróż?

Liczba punktów DreamPoints jakie otrzymasz za podróż jest wyświetlana w podsumowaniu podróży na stronie wyboru metody płatności przed rezerwacją usług i na stronie z potwierdzeniem rezerwacji. Punkty na kartę podaną podczas rezerwacji naliczane są automatycznie.

Jak zwiększyć liczbę punktów DreamPoints, które otrzymam za rezerwację?

Najprostszym sposobem na zwiększenia liczby punktów jakie otrzymasz za rezerwację jest nabycie wszystkich elementów Twojej podróży przez serwis www.bluesky.pl. Aby najlepiej korzystać z Programu DreamPoints regularnie odwiedzaj stronę www.dreampoints.pl i sprawdzaj skrzynkę pocztową aby nie przegapić żadnej z naszych ofert specjalnych. Oferty specjalne umożliwiają zdobycie większej liczby punktów za wybrane usługi.

Czy mogę otrzymać punkty za rezerwację (zakupy) dla innej osoby?

TAK. Zbieranie punktów jest związane z numerem karty podawanym w trakcie rezerwacji podróży na www.bluesky.pl. Możesz otrzymać punkty nawet jeżeli nie jesteś uczestnikiem podróży lub zakupy realizowane są w imieniu i na rzecz innej osoby. Numer karty DreamPoints należy podać w trakcie zamawiania podróży.

Czy są jakieś inne sposoby zbierania punktów DreamPoints?

Obecnie zbieranie punktów jest możliwe tylko na podstawie zakupów realizowanych przez serwis www.bluesky.pl lub w biurze Blue Sky Travel.

Czy jest jakiś limit punktów, które mogę zebrać na pojedynczej karcie DreamPoints?

NIE. Na karcie DreamPoints możesz zgromadzić dowolną liczbę punktów. Im więcej podróży zarezerwujesz na www.bluesky.pl, tym więcej punktów otrzymasz.

Czy punkty DreamPoints mają jakiś termin ważności?

Twoje punkty DreamPoints możesz wymienić na bony / kupony wartościowe w dowolnym terminie przed upływem 18 miesięcy od ostatniej odbytej podróży zarezerwowanej przez www.bluesky.pl (naliczenia nowych punktów na karcie) . Każdy kolejna odbyta podróż zarezerwowana przez www.bluesky.pl (na podstawie której zostały naliczone nowe punkty) wydłuża termin ważności twoich punktów DreamPoints do 18 miesięcy od daty rezerwacji.

Czy punkty DreamPoints mogą zostać zarejestrowane na karty wielu uczestników tej samej podróży?

NIE. Przy rezerwacji podróży można podać tylko jeden numer karty.

Za jakie usługi zakupione w Blue Sky Travel otrzymam punkty DreamPoints?

Punkty DreamPoints są przyznawane za zakup wszystkich usług oferowanych przez Blue Sky Travel zakupionych po stawkach prezentowanych publicznie na stronie www.bluesky.pl. Punktów nie można otrzymać za zakupy usług objętych innymi promocjami lub umowami.

Wykorzystywanie punktów DreamPoints

Jakie nagrody otrzymam za punkty DreamPoints?

Punkty DreamPoints możesz wykorzystać na zakup nowych podróży przez serwis www.bluesky.pl.

W jaki sposób zamienię swoje punkty na konkretne usługi?

Zaloguj się na swoim koncie w serwisie www.dreampoints.pl. Sprawdź ile masz aktualnie punktów i kliknij na linku „Zamień punkty na kupon” . Wybierz kupon z listy i kliknij na klawiszu „Kup kupon”.

UWAGA:

  1. Każdy kupon można zrealizować tylko w serwisie www.bluesky.pl.
  2. Nabytego kuponu nie można zamienić na inny. Kupuj rozważnie.

Jak mogę użyć kuponu nabytego za punkty?

Po zakupie Twój kupon będzie dostępny na liście „Moje kupony”. Skopiuj kod kuponu i przejdź do serwisu w którym chcesz go zrealizować. W trakcie realizacji zakupów podaj jego numer w odpowiednim miejscu. (Najczęściej ostatni krok przed zakupem.) W większości serwisów, po wpisaniu (wklejeniu ze schowka) kodu kuponu trzeba jeszcze kliknąć klawisz „Aktywuj kupon” lub „Przelicz koszyk”. Po potwierdzeniu przez serwis akceptacji kuponu – kontynuuj zakup.

UWAGA: W przypadku braku możliwości realizacji kuponu – skontaktuj się z nami wysyłają e-mail na adres karty@dreampoints.pl.

Czy mogę wykorzystać punkty DreamPoints na opłacenie moich podróży?

TAK. Zaloguj się na swoim koncie na stronie www.dreampoints.pl. Zrealizuj punkty na zakup kuponu Blue Sky Travel sp. z o.o. i podaj jego numer w trakcie rezerwacji podróży na www.bluesky.pl. Na www.bluesky.pl możesz wybierać spośród połączeń lotniczych ponad 140 zarówno tanich jak i regularnych linii lotniczych, ponad 100.000 różnych hoteli, tysięcy wypożyczalni samochodów i atrakcji w różnych zakątkach świata. Możesz też przyjść z wydrukowanym kuponem i nabyć podróż w naszym biurze.

Czy można łączyć kupony zakupione w serwisie www.dreampoints.pl?

W jednej transakcji zakupu usług można wykorzystać tylko jeden kupon.

Czy kupując podróże lub towary mogę opłacić część należności kuponem, a resztę w inny sposób?

TAK. Każdy kupon umniejsza wartość należności o kwotę na jaką jest wystawiony. Pozostałą część należności ureguluj w sposób określony w serwisie www.bluesky.pl.

UWAGA: Odbierz (zakup) kupon wartościowy zanim rozpoczniesz zakupy w serwisie, tak aby system punktowy zdążył go aktywować zanim przejdziesz do realizacji zamówienia na usługi lub towary.

Czy mogę zapłacić punktami bezpośrednio w serwisie www.bluesky.pl?

NIE. Punkty DreamPoints nie mogą być używane do płacenia za usługi w serwisie www.bluesky.pl. Zamień najpierw punkty na „kupon Blue Sky Travel” i użyj jego kodu w trakcie rezerwacji usług.

Czy mogę zamienić punkty DreamPoints na gotówkę?

NIE. Punkty DreamPoints mogą być zamienione wyłącznie na kupony wartościowe dostępne po kliknięciu klawisza odbierz nagrody.

Czy mogę przekazać komuś swoje punkty DreamPoints?

NIE. Nie możesz nikomu przekazać swoich punktów. Jednak możesz przeznaczyć nabyty kupon wartościowy na zakupy dla innej osoby lub przekazać kupon dowolnej osobie. Osoba, której przekazujesz kupon  może wykorzystać go tylko i wyłącznie zgodnie z regulaminem wystawcy kuponu.

Za jakie usługi Blue Sky Travel mogę zapłacić kuponem?

Kuponem można zapłacić za wszystkie usługi oferowanych przez Blue Sky Travel nabywane po stawkach prezentowanych publicznie na stronie www.bluesky.pl. Kuponami nie można płacić za zakupy usług objętych innymi promocjami lub umowami.

Postanowienia końcowe

W sprawach nieuregulowanych w treści niniejszych Zasad zastosowanie znajdują przepisu Kodeksu Cywilnego oraz inne powszechnie obowiązujące ustawy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Wszelkie spory związane ze świadczeniem usług drogą elektroniczną w ramach Programu Premiowego DreamPoints rozpatrywane będą przez sąd powszechny, rzeczowo i miejscowo właściwy według ustawy.
Operator Programu Premiowego DreamPoints zastrzega prawo do jednostronnej zmiany treści niniejszych Zasad (w tym zawieszenia Programu w dowolnym momencie). W stosunku do umów zawartych przed wejściem w życie nowych zapisów, zastosowanie mają zapisy Zasad obowiązujące w momencie dokonywania transakcji. Podane na tej stronie Zasady obowiązują od 26 maja 2017 r. do odwołania i znoszą wszystkie wcześniej obowiązujące postanowienia.