Drukuj Shortlink

Do Bergamo mnożymy x2

Na początku sierpnia Bergamo gościło w naszych promocyjnych inspiracjach. Wówczas przelot dla dwóch osób kosztował 699 zł. Dziś jest to tylko 499 zł (!), zatem dajemy Wam jeszcze jedną szansę na wizytę w Italii w 2013 roku wraz z promocją DreamPoints! Do 3 października mnożymy punkty na loty (oraz loty i hotele) w Bergamo x2! ;-)

Piazzetta del Duomo

Piazzetta del Duomo

Coś o Bergamo

Bergamo położone jest w malowniczym regionie Włoch – Lombardii. Miasto znajduje się w pobliżu bardziej rozpoznawalnego Mediolanu, pełniącego rolę stolicy regionu. Z tego powodu pełni dla turystów dwie zupełnie różne funkcje.

Z jednej strony Bergamo to malownicze miasteczko z typowym włoskim klimatem, w którym naprawdę warto spędzić trochę czasu.  Z drugiej strony, bliskość stolicy Lombardii sprawia, że miasto staje się często tylko miejscem przesiadkowym w drodze do Mediolanu. O „Milano” nie będziemy się jednak tutaj rozpisywać – jeśli chcecie poczytać więcej – zapraszamy do naszego poprzedniego artykułu (link).

Co warto zobaczyć w Bergamo

Miasto podzielone jest na dwie główne dzielnice:  Bergamo Alta (Miasto Górne) i Bergamo Bassa (Miasto Dolne). Więcej zabytków znajdziemy w Mieście Górnym. Zlokalizowane są tutaj między innymi mury obronne z XVI wieku, oraz powstała na przełomie XI i XII wieku Wieża Miejska.

Skwer

Skwer

Warto również obejrzeć plac miejski - Piazza Vecchia, w pobliżu którego znajdują się historyczny pałac Palazzo della Ragione i Biblioteka Angelo Mai.

W Mieście Dolnym odwiedzić powinniście założoną w XVIII wieku galerię Accademia Carrara. Znajdziecie tam wiele obrazów znanych weneckich artystów, np. Tycjana czy Canaletta.

2x więcej punktów do Bergamo

W naszej promocji możecie dostać 2x więcej punktów za każdą wycieczkę do Bergamo zarezerwowaną pomiędzy 26 września – 3 października 2013 roku! Dodatkowo znaleźliśmy dla Was bardzo atrakcyjne wakacje pomiędzy 9-14 października 2013, za które zapłacicie zaledwie 807 zł/osobe! Jak skorzystać z promocji???

Wyszukanie połączenia

W pierwszym kroku zapraszamy Was na stronę www.bluesky.pl, gdzie znajduje się nasza wyszukiwarka. To w tym miejscu startujemy z naszą wyprawą po dodatkowe punkty DreamPoints.

Teraz rozpoczynamy wypełnianie pól naszej wyszukiwarki. Na wstępie wybierzcie wskazane poniżej w małej czerwonej ramce pole „Przelot+Hotel” – to ono pozwala na skorzystanie z jedynej na rynku oferty, pozwalającej na jednoczesną rezerwację przelotu i hotelu! Następnie wpisz w pola dużej czerwonej ramki:

  • Wylot z: Warszawa, Polska – Dowolne lotnisko
  • Przylot do: Bergamo, Włochy
  • Wylot: 2013-10-09
  • Powrót: 2013-10-14
  • Dorośli: 2

Zaznaczcie koniecznie pole: „Tanie linie”  i kliknijcie w zielony przycisk „Szukaj”. (Wszystkie grafiki można powiększyć, poprzez kliknięcie na niego lewym przyciskiem myszki.)

11_Bergamo_lot

Wybór hotelu

Po kilku chwilach nasza wyszukiwarka znajdzie dla Ciebie najtańsze oferty. Wybierz z nich tą, która Cię interesuje. W naszej symulacji zdecydowaliśmy się na AroomS Affittacamere. Kiedy zdecydujecie się na konkretny hotel – kliknijcie w oznaczony na grafice strzałką przycisk: „WYBIERZ I KONTYNUUJ”.

12_Bergamo_wybor_hotelu

 

Wybór pokoju

W kolejnym kroku musisz zdecydować, jakiego rodzaju pokój preferujesz. Wybierz zatem odpowiednią pozycję z listy, która wyświetliła się na ekranie i kliknij w przycisk „DALEJ”.

13_Bergamo_wybor_pokoju

Rezerwacja lotu

Aby dokonać rezerwacji połączenia lotniczego – wypełnij wszystkie pola w czerwonej ramce. Bądź staranny – na te dane wystawiona zostanie karta pokładowa i bilety. Możesz dokonać również rezerwacji dodatkowego bagażu i skorzystać z innych opcji (w zależności od tego, z jakiego połączenia lotniczego będziesz korzystał). Kliknij teraz w „KONTYNUUJ REZERWACJĘ”, aby przejść do następnego ekranu.

14_Bergamo_rezerwacja_lotu

Dane płatnika

Transakcja zostanie przeprowadzona w oparciu o dane, które podasz w dużej czerwonej ramce. Wypełnij je zatem bardzo skrupulatnie. Jeśli potrzebujesz dodatkowego ubezpieczenia – zaznacz odpowiednie dla Ciebie pole.

Koniecznie zaznacz haczykiem pole „Posiadam kartę programu DreamPoints i podaj numer karty (jeśli jej nie posiadasz – zamów ją. Na rejestrację punktów masz czas zgodny z regulaminem programu DreamPoints).

15_Bergamo_dane_platnika

Finalizacja transakcji

Wybierz teraz rodzaj płatności, z którego zamierzasz skorzystać. W niektórych ofertach wybór jest ogromny. W prezentowanej symulacji zapłacić musisz kartą płatniczą. Wypełnij zatem wszystkie pola zgodnie z danymi twojej karty.

Jeśli posiadasz kupon rabatowy programu DreamPoints lub Blue Sky Travel – podaj jego numer i kliknij „aktywuj”.

Zaznacz również pola zgody z regulaminem oraz wyraź chęć otrzymywania naszego newslettera. W ten sposób zawsze będziesz poinformowany o aktualnych promocjach.

Na zakończenie – kliknij w REZERWUJĘ WYBRANE USŁUGI.

16_Bergamo_finalizacja

Opisana powyżej podróż do Bergamo odbywa się w dniach 9-14 października. Jej koszt dla dwóch osób to 1615 zł (807 zł/osobę). Jeśli dokonasz rezerwacji pomiędzy 26 września – 3 października 2013 roku dodatkowo otrzymasz 2x więcej punktów DreamPoints.

Ceny przedstawione na tej stronie zostały wyszukane 26 września 2013 i zmieniają się z godziny na godzinę. Ceny nie zawierają opłaty za dodatkowe opcje ubezpieczenia, bagażu czy odprawy na lotnisku. Zachęcamy do samodzielnego wyszukania oferty w najbardziej odpowiadającym Ci terminie i natychmiastowej rezerwacji gdy znajdziesz dobrą cenę.