Drukuj Shortlink

Weekend w Edynburgu

Weekend_w_edynburgu_picture

Edynburg – miasto rozlokowane na siedmiu wzgórzach, leżące nad samym brzegiem Morza Północnego w północno-wschodniej części Wielkiej Brytanii. Na jednym z wzgórz wzniesiono średniowieczny zamek, który do dziś jest jedną z największych atrakcji turystycznych tego regionu. Poza zamkiem warto zwiedzić również rezydencję królowej Holyrood, do której łatwo się dostać korzystając z Królewskiej Mili.

W mieście spotkasz także wiele sklepików oferujących wspaniałą whisky, będącą najpopularniejszym szkockim trunkiem. Spędzając weekend w Edynburgu na pewno nie będziesz się nudzić. Możesz przecież nacieszyć się także sztuką. W tym celu koniecznie odwiedź Szkockie Muzeum Królewskie, w którym znajdziesz wystawy pochodzące z krajów starożytnych, np. Grecji czy Egiptu. W National Gallery Complex wystawiane są z kolei dzieła najsławniejszych malarzy.

Myślisz o spędzeniu długiego weekendu we dwoje w stolicy Szkocji? Stwórz własną podróż rezerwując jednocześnie przelot i hotel nawet za niecałe 750 zł na osobę. Nie obawiaj się ceny. Dziś możesz zarezerwować przelot + hotel w tym malowniczym mieście za niecałe 1500 zł. Standardowo za rezerwację dla dwóch osób w cenie 1400 (razem) otrzymałbyś 14 pkt DreamPoints. Jednak jeżeli dokonasz rezerwacji w przedziale czasu od 18 lipca do 25 lipca (bez względu na wybrany termin podróży) otrzymasz 3 razy więcej punktów DreamPoints za wakacje w Edynburgu. (Dla przykładu: przy kwocie rezerwacji 1500 – 45 pkt, przy kwocie 3000 – 90 pkt itd.) Zatem nie czekaj, przeczytaj poniższą instrukcję i rezerwuj jak najszybciej.

Jak zarezerwować weekendowy wypad w Edynburgu

Na stronie głównej www.bluesky.pl wypełnij wyszukiwarkę zgodnie z poniższą graficzną instrukcją. Nie zapomnij o żadnym polu, następnie kliknij „szukaj” (wskazane czerwoną strzałką).

weekend_w_edynburgu_1

Wybierz miejsce, w którym chciałbyś się zatrzymać

Najtańsze oferty hostelowe to 400 zł od osoby (łączny koszt wycieczki to zatem mniej niż 1000 zł). My proponujemy Ci stylowy Edinburgh House Hotel***, w którym wynajmiesz pokój dwuosobowy na 3 noclegi od 913 zł!

Gdy już się zdecydujesz na konkretny hotel, kliknij „Wybierz i kontynuuj”, na które wskazuje czerwona strzałka.

weekend_w_edynburgu_2

Wybierz opcje pokoju na weekend w Edynburgu

Niebieskie strzałki wskazują alternatywę. Pamiętaj – płacisz w tym wypadku za pokój 2-osobowy, więc wybierasz „1 – 913.13 PLN”. Następnie kliknij „Dalej” wskazane czerwoną strzałką.

weekend_w_edynburgu_3

Dane podróżnych

Wypełnij dane i kliknij w „Kontynuuj rezerwację”.

weekend_w_edynburgu_4

Na nowym ekranie pojawi się kilka paneli. Pierwszy związany jest z podróżą lotniczą. Można zamówić tutaj dodatkowy bagaż. Drugi panel wyświetla dane, dla których zarezerwowane zostaną noclegi w Edynburgu. W trzecim panelu możesz zamówić dodatkowe ubezpieczenie.

weekend_w_edynburgu_5

Poniżej zobaczysz formularz niezbędny do dokonania płatności. Wypełnij wszystkie pola i jeśli jesteś już posiadaczem karty DreamPoints, zaznacz wskazany czerwoną strzałką kwadrat oraz wypełnij pole z numerem karty. (Kliknij tu aby zamówić kartę DreamPoints). Za punkty zarobione podczas rezerwacji możesz później nabyć bony turystyczne, którymi możesz płacić za kolejne rezerwacje.

weekend_w_edynburgu_6

Teraz pozostał już ostatni krok. Jeśli posiadasz bon turystyczny, wprowadź jego numer i kliknij aktywuj. (Bon otrzymasz wymieniając punkty DreamPoints). Wartość „Do zapłaty” zostanie automatycznie pomniejszona o wartość tego bonu. Zwróć uwagę na pola wskazane pozostałymi strzałkami i finalnie kliknij w „Rezerwuj wybrane usługi”.

weekend_w_edynburgu_7

Podsumowanie podróży „Weekend w Edynburgu”

Zaprezentowana powyżej symulacja przedstawia wstępny kosztorys wycieczki, która może odbyć się w dniach od 05.09.13 do 08.09.13 dla dwoja dorosłych osób. Aktualnie zapłacić musisz tylko 634,90 PLN, natomiast resztę wpłat uiścisz na hotelowej recepcji.

Zarezerwuj opisaną podróż do Edynburga!
Pamiętaj – aby wziąć udział w promocji, musisz dokonać rezerwacji w dniach 18-25 lipca 2013. Termin wyjazdu jest jednak dowolny.

Zaprezentowany przykład to:

  • oferta obejmująca 3 noclegi
  • w terminie 05.09.13-08.09.13 dla dwojga dorosłych osób
  • koszt wycieczki wynosi 739 zł/os