Drukuj Shortlink

2x więcej punktów DreamPoints do Londynu

Londyńska przygoda x2! Zarezerwuj dowodną podróż do Londynu na www.bluesky.pl w dniach 28.08-03.09, a my pomnożymy przysługujące Ci punkty dwukrotnie! Loty z Polski w listopadzie zaczynają się już od 134 zł w obie strony, a nasza propozycja na weekend 15-17 listopada 2013 (przelot, nocleg + śniadanie) to kwota zaledwie 366 złotych od osoby*! Nie czekaj – takie oferty nie trwają wiecznie!

Tower Bridge

Tower Bridge

Londyn to przepiękne angielskie miasto z wyczuwalnym na każdym kroku specyficznym brytyjskim klimatem. Przecinająca go Tamiza czyni z niego jedno z najbardziej inspirujących miejsc w Europie.  Zamieszkałe przez ponad 8 milionów mieszkańców miasto, ściąga każdego roku ponad 30 milionów turystów  z całego świata. Co ciekawe, Polacy są tutaj drugą mniejszością narodową – liczniejszą niż na przykład Irlandczycy. W mieście mieszkają wyznawcy wielu religii. Spotkacie tutaj świątynie chrześcijańskie, islamskie i judaistyczne, a także hinduistyczne oraz buddyjskie. Ta niesamowita mieszkanka kulturowa z pewnością wiele może was nauczyć.

Co warto zobaczyć

Zdecydowanie na pierwszym miejscu jest ten, bez którego nie można stworzyć podręcznika do nauki języka angielskiego. Big Ben, bo o nim mowa, jest największym na wyspach brytyjskich zegarem. Zlokalizowany na wieży, która dziś nosi tę samą nazwę (niegdyś nazywana była Wieżą Zegarową). Stanowi ona wraz z Opactwem Westminsterskim integralną całość, w skład której wchodzą również Pałac Westminsterski (siedziba brytyjskiego Parlamentu) i kościół św. Małgorzaty. Na terenie Opactwa od 1065 roku odbywają się koronacje kolejnych władców angielskich.

Big Ben

Big Ben

W Londynie zobaczyć trzeba również Tower of London. W długiej historii tego miejsca budynek przebudowywano wielokrotnie. Pełnił on funkcje obronne, pałacowe, był więzieniem, arsenałem, skarbnicą, a także mennicą czy miejscem egzekucji. Zbudowana przez Wilhelma Zdobywcę w 1078 roku warownia jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych budowli obronnych na świecie.

Tower of London

Tower of London

Wspomnijmy jeszcze o Buckingham Palace –wzniesiony w 1703 roku budynek, od 1837 roku pełni funkcję oficjalnej rezydencji monarchów brytyjskich. Jest również miejscem uroczystych spotkań, a dla Brytyjczyków symbolem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii.

Buckingham Palace

Buckingham Palace

Coś dla kibiców

Londyn jest również idealnym miejscem dla fanów sportowych emocji. Corocznie odbywa się tutaj wielkoszlemowy turniej Wimbledon, a na co dzień swoje piłkarskie mecze rozgrywają tutaj trzynastokrotny mistrz Anglii – Arsenal, triumfator Ligi Mistrzów w sezonie 2011/12 – Chelsea, oraz inne znane marki, takie jak Tottenham Hotspur, Fulham, West Ham United, Crystal Palace i wiele innych.

Novak Djokovic świętuję zwycięstwo w półfinale Wimbledonu

Novak Djokovic świętuję zwycięstwo w półfinale Wimbledonu

Niesamowite oferty

Dziś mamy dla Was niesamowitą propozycję. Zamówcie dowolne wakacje w Londynie pomiędzy 28 sierpnia a 3 września, a otrzymacie jeszcze więcej punktów DreamPoints. W tym okresie każde zamówienie nagradzamy podwójnie (np. zamiast 10, otrzymacie 20 punktów DreamPoints, itd.). Zachęcamy Was do samodzielnego skorzystania z wyszukiwarki na www.bluesky.pl i wybrania wycieczki, która Wam najbardziej odpowiada. Poniżej przedstawiamy propozycję na listopadowy weekend w Londynie, za który zapłacić musicie zaledwie 366zł*! Jeśli chcecie znaleźć dokładnie ten nocleg – podążajcie za poniższą instrukcją.

 Wyszukanie lotu

Aby wyszukać proponowany pakiet (przelot+hotel), wejdź na stronę www.bluesky.pl i wybierz z lewej strony „W pakiecie: Przelot + Hotel”, na który wskazuje czerwona strzałka. Następnie wypełnij dokładnie pola oznaczone ramką na poniższej grafice:

  • Wylot z: Warszawa, Polska – Modlin
  • Przelot do: Londyn, Wielka Brytania Stamford
  • Wylot: 2013-11-15
  • Powrót: 2013-11-17
  • Dorośli: 1

Zaznacz teraz, iż interesują Cię tanie loty i kliknij w „SZUKAJ” (każde zdjęcie możesz powiększyć klikając na nie).

01_londyn_przelot

Odpowiedni hotel

Londyn bogaty jest nie tylko w atrakcje turystyczne. Bogata baza noclegowa, o ogromnym przekroju wariantów pozwala na dobranie oferty idealnej do Twoich potrzeb. Jeśli chcesz, nocleg znajdziesz już za ok. 100 zł! Nasza propozycja to jednogwiazdkowy hostel: Generator Hostel London*. Jeśli szukasz tego samego miejsca – kliknij „WYBIERZ I KONTYNUUJ”.

02_londyn_hotel

Pokój

Większość hoteli proponuje różne warianty pokoi. W tym wypadku wybieramy najtańszy pokój jednoosobowy (single). Wystarczy postawić „haczyk” w linii pokoju, na który się decydujecie i możecie przejść „DALEJ”. (Jeśli wyszukujesz opcji dla dwóch osób, być może będziesz musiał wybrać ilość pokoi z rozwijanej listy. Pamiętaj wówczas, aby sprawdzić dla ilu osób jest przeznaczony pokój – jeśli szukasz pokoju dla 2 osób, a jest on dwuosobowy, z listy wybierasz 1).

03_londyn_pokój

Rezerwacja lotu

W naszej wyszukiwarce wszystko przebiega bardzo sprawnie. Za kilka chwil, samolot będzie już zarezerwowany! Wypełnij zatem dane, oznaczone na poniższym obrazku czerwoną ramką. Pamiętaj – dane te muszą być poprawne! To na nie wydawana jest karta pokładowa, zatem muszą być one zgodne z Twoimi dokumentami.

Jeśli interesuje Cię dokupienie dodatkowego bagażu – wybierz go z listy wskazanej zieloną strzałką. Poniżej widzisz już podsumowanie i możesz kliknąć w „KONTYNUUJ REZERWACJĘ”.

04_londyn_rezerwacja_lotu

Dane płatnika, ubezpieczenie i punkty DreamPoints

Poniższa grafika bardzo dobrze ilustruje kolejność wypełniania pól. W małej czerwonej ramce zaznaczono opcje ubezpieczenia. Jeśli decydujesz się na którąś z nich – wybierz ją.

Teraz przejdź do dużej czerwonej ramki. Podaj swoje dane osobowe jako płatnika (osoby, która dokona opłaty za wycieczkę). Wypełnij je zatem sumiennie – muszą zgadzać się z danymi przelewu bankowego.

Następnie zaznacz pole: „Posiadam kartę programu DreamPoints” i poniżej podaj numer swojej karty. Dzięki temu, będziemy  mogli dodać do Twojego konta nowe punkty!

05_londyn_dane_platnika

Finalizacja transakcji

Teraz wybierz sposób, w jaki dokonasz transakcji. Możesz zapłacić za swoje wakacje przy użyciu karty kredytowej, przelewu bankowego, wpłacić gotówkę w oddziale Blue Sky bądź skorzystać z płatności online. Kiedy zdecydujesz się już, z którego wariantu skorzystasz – wypełnij sumiennie wszystkie oznaczone czerwoną gwiazdką pola bądź postępuj zgodnie z instrukcją, która pojawi się na prawo od opisywanej czerwonej ramki.

Jeśli posiadasz bony rabatowe – użyj ich w tym momencie. Wprowadź kod kuponu, bądź numer bonu i kliknij w „Aktywuj”.

Do oznaczenia pozostały już tylko wskazane w lewym dolnym narożniku poniższej ilustracji pola: „Oświadczam, że znam i akceptuję…” oraz „Chcę otrzymywać wiadomości…”. Dzięki temu, poznasz wszystkie nasze niesamowite propozycje najszybciej jak to tylko możliwe. Teraz kliknij w „REZERWUJ WYBRANE USŁUGI”. Możesz się zatem przygotowywać do drogi!

06_londyn_finalizacja

Podsumowanie

Przedstawiona powyżej symulacja opisuje wycieczkę do Londynu w dniach 15-17 listopada 2013 roku. Jest to podróż dla jednej osoby, za 366 złotych. Dodatkowo, jeśli rezerwacja zostanie dokonana w dniach 28.08-03.09 klient otrzyma dwukrotnie więcej punktów DreamPoints. Propozycja ta (pomnożenia punktów) jest jednak aktualna dla dowolnych wycieczek do Londynu, które zostaną zarezerwowane w podanym przedziale czasu.

*Ceny przedstawione na tej stronie zostały wyszukane 27 sierpnia 2013 i zmieniają się z godziny na godzinę. Ceny nie zawierają opłaty za dodatkowe opcje ubezpieczenia, bagażu czy odprawy na lotnisku. Zachęcamy do samodzielnego wyszukania oferty w najbardziej odpowiadającym Ci terminie i natychmiastowej rezerwacji, gdy znajdziesz dobrą cenę.