Drukuj Shortlink

2x więcej punktów za wycieczkę do Seulu!

Azjatyckie klimaty z promocją DreamPoints to fantastyczna okazja na wzbogacenie swojego konta DreamPoints. Zamów dowolną wycieczkę do koreańskiego Seulu w dniach 8-14 września 2013 roku i otrzymaj 2x więcej punktów DreamPoints! Przygotowaliśmy też symulację 13-dniowej wycieczki, której koszt na osobę wynosi zaledwie 3269 zł.

Gangnam, Seoul

Gangnam, Seoul

Krótko o Seulu

Seul pełni rolę stolicy Korei (po II wojnie światowej jest stolicą Korei Południowej) od roku 1394. Uznawany za jedno z najbardziej wpływowych miast na świecie, zamieszkiwany jest przez ponad 10 milionów mieszkańców. Zlokalizowane w nim są siedziby największych koreańskich firm, takich jak np. KIA Motors.

Miasto położone jest nad rzeką Han. Po jednej jej stronie znajdziemy dziś historyczną, zabytkową część miasta pamiętającą początki naszej ery, natomiast po drugiej – nowoczesne i tętniące życiem centrum handlu i biznesu.

Brama Namdaemun w Seulu

Brama Namdaemun w Seulu

Seul to dla Europejczyków miasto „inne”. Azjatycki klimat wyczuwa się tutaj na każdym kroku. Dodaje on temu miejscu uroku i tajemnicy. Jedną z najciekawszych ulic w mieście jest Droga Dzwonów – Jongno, na której każdej nocy wybijana jest północ.

Co warto zobaczyć w Seulu

Warte obejrzenia z całą pewnością są pałace dynastii Joseon. Pięć największych to Changdeokgung, Changgyeonggung, Deoksugung, Gyeongbokgung i Gyeonghuigung. Wymówienie tych nazw stanowi dla Europejczyków znaczny problem (co zatem powiedzieć o oryginalnej pisowni?) ;)

Część kompleksu Changdeokgung

Część kompleksu Changdeokgung

W Seulu spotkamy także inne zabytki. W mieście znajduje się wiele świątyń, jak choćby Jongmyo, Jongmyoczy Jogyesa, oraz największy na świecie kościół: YoidoFull Gospel Church. Zatrzymać się również warto przy budowlach związanych z olimpiadą, która odbyła się tutaj w 1988 roku. Park Olimpijski i leżący nieopodal Stadion Olimpijski to dziś miejsca, które trzeba w Seulu zobaczyć.

Dla koneserów sztuki w Seulu także znajdzie się coś specjalnego. Muzeum Sztuk Pięknych w swoich zbiorach zawiera nie tylko azjatyckie ekspozycje. Interesującym miejscem jest także Narodowe Muzeum Folkloru, w którym mamy okazję poznać kulturę Korei w miejscu, gdzie się ona zrodziła.

Technologiczne i nowoczesne miasto, w którym znajduje się największa na świecie ilość hot-spotów oraz niewyobrażalnie szybki Internet łączą się tutaj z tradycją, tworząc specyficzny i niezapomniany „mix”. Warto zatem odwiedzić to miasto i osobiście poczuć tę niesamowitą atmosferę.

2x więcej punktów za wycieczkę do Seulu

Teraz mnożymy punkty DreamPoints x2! Dokonaj rezerwacji dowolnej wycieczki do Seulu pomiędzy 8 a 14 września 2013 roku i zbierz promocyjne punkty! Zarabiaj na podróżach podwójnie ;-)

Opisana poniżej wycieczka to symulacja, którą przeprowadzono dnia 7 września 2013 roku. Przedstawia ona wycieczkę, która odbywa się pomiędzy 14-26 października. Koszt wycieczki na osobę to zaledwie 3269 PLN. Zachęcamy do rezerwacji własnych wycieczek, korzystając z wyszukiwarki na www.bluesky.pl. Znajdziecie tam wiele niesamowitych ofert, które zmieniają się z godziny na godzinę.

Wyszukanie lotu

Aby znaleźć tę samą propozycję, wejdź na www.bluesky.pl i wypełnij pola wyszukiwarki zgodnie z poniższą instrukcją. Po lewej stronie wybierz: Przelot+Hotel i wpisz uważnie w pola wyszukiwarki:

  • Wylot z: Warszawa
  • Przylot do: Seul, Korea Południowa – Dowolne lotnisko
  • Wylot: 2013-10-14
  • Powrót: 2013-10-26
  • Dorośli: 2

Następnie zaznacz: Tanie latanie i kliknij „SZUKAJ”. Nastąpi teraz proces przeszukania naszej bazy danych. Poniżej znajduje się grafika ilustrująca prawidłowe wypełnienie pola. Możesz powiększyć grafikę poprzez kliknięcie na nią.

01_Seul_lot

Wybór hotelu

Po kliku sekundach pojawi się nowy ekran, na którym wyświetlona będzie lista dostępnych hoteli i hosteli. Możesz teraz wybrać ten najbardziej pasujący do twoich potrzeb.

Na potrzeby naszej symulacji wybraliśmy Kakao Motel Yeongdeungpo, znajdujący się w centrum miasta, w dzielnicy Yeongduengpo-Gu. Kiedy już wybierzecie hotel/hostel idealny dla Was – kliknijcie w „WYBIERZ I KONTYNUUJ” wskazane czerwonym kursorem.

02_Seul_hotel

Wybór pokoju

Teraz wybierz pokój, który Cię interesuje. Nasza wyszukiwarka pozwala Ci wybrać jeden z wielu wariantów. Pozwala również na wybór opcji ze śniadaniem. W prezentowanej symulacji wybraliśmy pokój dwuosobowy typu standard, którego koszt dla 2 osób wynosi 1371 zł.

Pamiętaj – rezerwujesz liczbę pokoi. Jeśli obawiasz się, że wybrałeś zbyt mało pokoi – nic trudnego. Sprawdź wskazane zieloną strzałką pole. Pokazuje ono dla ilu osób pokoje już wybrano.

Na zakończenie kliknij w przycisk „DALEJ”.

03_Seul_pokój

Rezerwacja lotu

Teraz dokonaj rezerwacji lotu. Najpierw wypełnij szczegółowo pola z czerwonej ramki. Na te nazwiska wydrukowane zostaną karty pokładowe samolotu. Ponieważ lot, który wybierasz jest dość długi, na pokładzie samolotu podany zostanie obiad. Wybierz zatem rodzaj posiłku, który Cię interesuje. Masz do wyboru naprawdę szeroką ofertę posiłków, od bezglutenowych, wegetariańskich poprzez tajskie, orientalne i owoce morza.
Na zakończenie kliknij w „KONTYNUUJ REZERWACJĘ”.

04_Seul_rezerwacja_lotu

Rezerwacja hotelu i płatności

Wypełnij teraz ostatnią stronę. Najpierw skontroluj czy dane które wpisałeś w poprzednich krokach są prawidłowe. Następnie wybierz rodzaj ubezpieczenia, podaj dane płatnika i zaznacz pole „Posiadam kartę programu DreamPoints”. W poniższym polu wpisz numer swojej karty, abyśmy mogli dodać punkty na twoją kartę.

Jeśli nie posiadasz karty – nie martw się. Możesz dokonać rezerwacji i osobno zamówić kartę. Zgodnie z naszym regulaminem, masz czas na zarejestrowanie zakupów.

05_Seul_Opłata

Finalizacja transakcji

Często możesz wybrać spośród wielu metod płatności. Skorzystaj zatem z tej, która najbardziej Ci odpowiada. Następnie wypełnij wszystkie dane, o które poprosi Cię nasz system.

Jeśli posiadasz kod rabatowy lub bon podróżny – podaj jego numer i kliknij aktywuj. Na zakończenie zaznacz dwa pola: „Oświadczam, że znam i akceptuję warunki rezerwacji” oraz „Chcę otrzymywać wiadomości…” aby otrzymywać najświeższe i najatrakcyjniejsze propozycje.
Na zakończenie kliknij w „REZERWUJ WYBRANE USŁUGI” i przygotuj się do swojej podróży!

06_Seul_Finalizacja

Podsumowanie

Opisywana podróż do Seulu odbywa się pomiędzy 14 a 26 października 2013 roku i skierowana jest do 2 osób.  Aktualnie  musisz zapłacić za nią 5167,30 zł. Pozostałe 1371 zł zapłacisz na miejscu w hotelowej recepcji. Standardowo za opisaną podróż otrzymałbyś 65 pkt DreamPoints. W naszej promocji otrzymasz ich 2x więcej, zatem aż 130 pkt DreamPoints! Aby skorzystać z oferty musisz tylko dokonać rezerwacji pomiędzy 8-14 września 2013 roku.

*Ceny przedstawione na tej stronie zostały wyszukane 7 września 2013 i zmieniają się z godziny na godzinę. Ceny nie zawierają opłaty za dodatkowe opcje ubezpieczenia, bagażu czy odprawy na lotnisku. Zachęcamy do samodzielnego wyszukania oferty w najbardziej odpowiadającym Ci terminie i natychmiastowej rezerwacji, gdy znajdziesz dobrą cenę.