Drukuj Shortlink

Barcelona w niskiej cenie

Barcelony przedstawiać Wam nie trzeba. Aby szybciej zbierać punkty DreamPoints, dokonaj rezerwacji na podróż do tego szczególnego miejsca pomiędzy 25 a 31 lipca 2013. Zyskasz 2x więcej punktów DreamPoints! Zaprezentujemy Ci dziś specjalną ofertę. Korzystając z niej spędzisz 4 październikowe dni w Barcelonie za jedyne 438 PLN od osoby.

Parc_Güell_(Barcelona)_-_57

Powróćmy zatem do słonecznej Barcelony. Jest ona drugim co do wielkości po Madrycie miastem w Hiszpanii. Pełni także funkcję stolicy autonomicznego regionu – Katalonii. Na świecie rozsławiona głównie za sprawą drużyny piłkarskiej – FC Barcelony oraz fantastycznych plaż i wspaniałego klimatu. Słoneczny i ciepły okres przerywany jest krótką zimą w okolicach stycznia i lutego (z bardzo rzadko występującymi opadami śniegu).

Barcelona_Gehry_fish

Nie możemy jednak mówić tylko o plażach. Barcelona to przecież także cel wycieczek nastawionych na „zwiedzanie”. Co zatem warto obejrzeć spędzając czas w tym miejscu?

Po pierwsze jest to La Boqueria – targowa hala z XIX wieku. Po drugie Sagrada Familia, czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych świątyń na świecie. Przypomnijmy tylko, że rozpoczęta w 1882 roku budowa wciąż nie została ukończona! Kolejnymi miejscami na szlaku naszej wycieczki powinny być: „La Rambla” – szeroka aleja, przy której na świeżym powietrzu kwitnie życie każdego popołudnia oraz „Museo Picasso” – muzeum Pabla Picassa. Nie zapomnijmy o niezliczonej ilości  budynków z okresu secesyjnego, które upiększają Barcelonę na każdym niemal kroku.

Parque_Jardín_de_la_Ciudadela,_detalle_del_monumento_de_la_fuente_,_Barcelona

Zapomnieliśmy jeszcze wspomnieć o jednym budynku kojarzącym się stricte z Barceloną (w szczególności fanom piłki nożnej) – mowa oczywiście o największym europejskim stadionie piłkarskim Camp Nou, na którym swe mecze rozgrywają najlepsze kluby piłkarskie świata.

W związku z tym, że Barcelonę odwiedzić musicie, przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Jeśli dokonacie rezerwacji w dniach 25-31 lipca 2013, otrzymacie od nas 2x więcej punktów DreamPoints. W przypadku wycieczki dla 2 osób za 876 zł (438 zł za osobę), którą wam przedstawiamy – zamiast 8 punktów otrzymacie ich 16. (analogicznie, w przypadku droższych wycieczek, dostaniecie więcej punktów – to wy decydujecie kiedy i gdzie spędzicie swoje wakacje!)

 Jak dokonać rezerwacji?

Wejdź na stronę www.bluesky.pl i dokonaj rezerwacji wypełniając wszystkie pola zgodnie z poniższą grafiką. Zwróć szczególną uwagę na czerwone i niebieskie  strzałki – to one wskazują najważniejsze miejsca, o których nie możesz zapomnieć! (Zdjęcia możesz zawsze powiększyć klikając w nie lewym przyciskiem myszki).

Barcelona w niskiej cenie-formularz

Wybierz hotel

W następnym kroku dokonaj wyboru hotelu/hostelu. BCN Eixample Hostel to najtańsza aktualnie, dostępna w Blue Sky oferta. Aby przejść do następnego ekranu kliknij w „WYBIERZ I KONTYNUUJ”.

Barcelona w niskiej cenie-hotel

Zdecyduj, który pokój jest dla Ciebie

Teraz musisz zdecydować, który pokój jest dla Ciebie odpowiedni. Wszystkie ceny zawierają w sobie koszt śniadania! Możesz wybrać pokój dwuosobowy (wówczas wybierasz 1 – 533,80 PLN). Możesz wybrać również wariant oszczędnościowy (to ten, na którym odbywa się nasza symulacja).  W tym wypadku rezerwujesz konkretne łóżka, zatem wybierasz opcję 2 – 320,28 PLN. Następnie kliknij w przycisk „DALEJ”.

Barcelona w niskiej cenie-pokoj

Wypełnij formalności

Właściwie dokonałeś już wszystkich zakupów. Musisz tylko wypełnić formularze, aby przypisać miejsca w samolocie oraz rezerwację w hotelu do Twojego nazwiska. Dokonasz tego wypełniając dane zaznaczone w niebieskiej ramce i kliknij w zielony przycisk „KONTYNUUJ REZERWACJĘ”.

Barcelona w niskiej cenie-lot

Dokonaj teraz wyboru ubezpieczenia i ewentualnie dokup bagaż.

Barcelona w niskiej cenie-dane wycieczki

Bilety lotnicze masz już z głowy. Pozostaje wypełnienie danych niezbędnych do przeprowadzenia rezerwacji hotelu. W pierwszej kolejności zwróć uwagę na pola w czerwonej ramce – są one bezwzględnie wymagane. Następnie zwróć uwagę na czerwoną strzałkę wskazującą kwadracik przy informacji o karcie DreamPoints – musisz go zaznaczyć. W kolejnym kroku podaj numer Twojej karty – musimy wiedzieć, kto zdobywa dodatkowe punkty. Zielona ramka to dane twojej karty płatniczej – bez nich nie będziesz mógł zapłacić za wycieczkę, tak więc wypełnij je sumiennie.

Barcelona w niskiej cenie-dane platnika

Poniżej zielona strzałka wskazuje pole, w którym możesz wpisać kod twojego bonu turystycznego. Jeśli go posiadasz, nie zawahaj się go  użyć ;-) . Zaznacz jeszcze zgodę z regulaminem oraz potwierdź chęć otrzymywania newslettera (poznasz wszystkie promocje w pierwszej chwili). Na zakończenie kliknij w „REZERWUJĘ WYBRANE USŁUGI” i przygotuj swoją walizkę.

Barcelona w niskiej cenie-podsumowanie

Zarezerwuj opisaną podróż do Barcelony klikając w ten link!

Zaprezentowana symulacja przedstawia promocję, która:

  • obejmuje 3 noclegi
  • w terminie 12.10.13-15.10.13 dla dwojga dorosłych osób
  • koszty wycieczki wynosi 438zł/os