Drukuj Shortlink

Szlakiem wielkich miast – Rzym

Rzym – antyczne miasto o którym pisali poeci, a zwiedzali królowie dziś jest zdecydowanie bliżej Ciebie! Na listopadową wycieczkę nie wydasz nawet 500 zł, a do tego zamieszkasz w naprawdę komfortowych warunkach. Mało tego – Blue Sky Travel (www.bluesky.pl) przygotowało dla Was specjalną ofertę – 2 razy więcej punktów DreamPoints za dokonanie rezerwacji w dniach 30 lipca – 5 sierpnia 2013 dowolnej podróży do Rzymu! To druga tak niesamowita po Barcelonie oferta w ostatnich dniach.

Fontana de Trevi

Rzym – największe Włoskie miasto położone w historycznym regionie Lacjum nad brzegiem rzeki Tybr. Każdego roku odwiedzany przez kilkanaście milionów turystów ciągle skrywa swoje tajemnice. Dziś możesz je odkryć na nowo.

Co warto zobaczyć

Rzym od wieków związany jest z religią katolicką. Z tego właśnie powodu, znajdziemy tutaj mnóstwo majestatycznych świątyń. Wspomnijmy zatem o tych najbardziej znanych, takich jak Bazylika św. Jana, Bazylika św. Pawła czy Bazylika Santa Maria Maggiore.

Z pewnością podczas pobytu w tym miejscu warto również zobaczyć zabytki świata antycznego. Piękno tamtego okresu do dziś odnaleźć można w Koloseum czy na Kapitolu. Nie możecie zapomnieć o Forum Romanum i Polu Masowym.

Sicht vom petersdom roma

Traficie z całą pewnością również tutaj (powyższe zdjęcie), na plac św. Piotra, aby zwiedzić Watykan i okoliczne budowle, pełne przepychu i majestatu.

Rzym to jednak nie tylko historia, o której napisano już wiele książek. Rzym to również włoska kultura, w której zawsze znajdzie się miejsce na przerwę, kawę, dobre ciasto no i… pizzę. Tą prawdziwą, niezapomnianą, na specjalnym cieście zjecie tutaj niemal na każdej ulicy.

Pizza kasher from ghetto roma

Nie udało mi się wspomnieć nawet o połowie miejsc wartych zobaczenia. Właśnie ta ilość atrakcji czyni Rzym tak wyjątkowym. Każda podróż w to miejsce może być zatem zupełnie inna.

Aktualnie przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę, o której napisałem już we wstępie. Zarezerwujcie na www.bluesky.pl wycieczkę do Rzymu w dniach 30 lipca – 5 sierpnia 2013 na dowolny termin, a otrzymacie 2 razy więcej punktów DreamPoints. Poniżej zaprezentowaliśmy przygotowaną specjalnie na tę okazję super ofertę. Za 3 dni (15-17 listopada) spędzone w Wiecznym Mieście zapłacicie zaledwie 465zł od osoby! Jeśli nie chcecie ominąć tej oferty, podążajcie za poniższą instrukcją.

Dokonujemy rezerwacji

W pierwszym kroku wypełnij dokładnie pola w czerwonej ramce, zaznacz wskazane strzałką pole „Przelot + Hotel” i kliknij „SZUKAJ”.

Rzym - wybór lotu

Po kilku chwilach na ekranie pojawi się lista hoteli. Wybierz z niej hotel Arcadia *** klikając w przycisk „WYBIERZ I KONTYNUUJ” wskazany przez czerwoną strzałkę.

Rzym - wybór hotelu

W tym momencie musisz dokonać wyboru pokoju. Postaw znaczek wyboru przy pokoju który Ci odpowiada (ich lista w hotelu Arcadia jest naprawdę pokaźna). Kiedy już zdecydujesz, gdzie spędzisz wolny czas podczas swojej wycieczki do Rzymu, kliknij w przycisk „DALEJ”.

Rzym - wybór pokoju

Rezerwujemy lot

Podaj dane wszystkich podróżnych – pole wskazane czerwoną ramką wraz ze strzałką. To na te nazwiska zarezerwowane zostaną loty. Kliknij teraz w „KONTYNUUJ REZERWACJĘ” i przejdź do następnego ekranu.

Rzym - lotnisko informacje

Przechodzimy do płatności

Wybierz rodzaj ubezpieczenia w które chcesz się zaopatrzyć (wskazane czerwoną strzałką).

Rzym - ubezpieczenie

Wypełnij teraz Dane Płatnika (czerwona ramka). Aby otrzymać punkty DreamPoints zaznacz wskazane czerwoną strzałką pole, oraz podaj numer twojej karty DreamPoints. Przejdź teraz do ramki koloru zielonego, która odpowiada za proces płatności. Wypełnij wszystkie dane. Aby obniżyć wartość „do zapłaty” wprowadź kod „Bonu turystycznego” (wskazane przez czerwoną strzałkę na dole grafiki).

Rzym - dane płatnika

W ostatnim kroku zaakceptuj regulamin, oraz (jeśli chcesz) poproś o otrzymywanie newslettera (z najlepszymi ofertami). Kliknij w duży zielony przycisk „REZERWUJ WYBRANE USŁUGI” i zacznij się pakować ;)

Rzym - finalizacja

Podsumowując

Opisana podróż odbywa się w dniach: 15-17 listopada 2013 roku

Aby otrzymać dwukrotnie więcej punktów za dowolną podróż do Rzymu musisz dokonać rezerwacji w dniach: 30 lipca – 5 sierpnia 2013 roku.