Drukuj Shortlink

Magia Nicei

Nicea – miejscowość położona we Francji nad malowniczym Morzem Śródziemnym, stolica Lazurowego Wybrzeża, każdego roku przyciąga swym wyglądem miliony turystów w każdym wieku. Należy do grona najstarszych i najpiękniejszych miejscowości w południowej Francji. Historia tego miasta sięga wieku przed naszą erą, co powoduję, że miasto staje się jeszcze bardziej interesujące i intrygujące.

Nicea,_Francja,_Port

Co warto zobaczyć w Nicei

Nicea uważana jest za miasto „słońca i plaż”, zatem z pewnością warto udać się na jedną z nich, aby podziwiać przepiękny zachód słońca. Jednym ze szczególnie interesujących miejsc w tym pięknym mieście jest Promenade des Anglais (Promenada Anglików). Jest to idealne miejsce na długie i romantyczne spacery dla zakochanych. Przez całą drogę towarzyszyć będzie Wam malowniczy widok na wybrzeże zatoki i gęsto posadzone palmy. Kolejnymi wartymi obejrzenia miejscami są Palais du Sénat – XVII-wieczny pałac senacki,  dzielnica Vieux Nice – historyczna część miasta oraz ruiny Term Rzymskich z III wieku i Amfiteatru Rzymskiego. Cała Nicea zachwyca swoją niesamowitą śródziemną architekturą.

Nizza-Côte_d'Azur

Nicea to również miasto sztuki. Miłośnikom malarstwa radzilibyśmy odwiedzić Muzeum Sztuk Pięknych (Musée des Beaux-Arts) oraz Muzeum Sztuki Nowoczesnej i Sztuki Współczesnej (Musée d’Art moderne et d’Art contemporain).

Nice-night-view-with-blurred-cars_1200x900

Mamy dla was kolejną promocję! Wystarczy, że zarezerwujesz wyjazd w dniach 3-9 sierpnia 2013, a otrzymasz 2x więcej punktów DreamPoints! Nasza propozycja to 5-dniowy wyjazd do malowniczej Nicei dla dwóch osób w terminie od 07.10.13 do 12.10.13 w cenie 2693 zł. (W poniższym przykładzie zamiast 26 otrzymasz aż 52 punkty!) Pamiętaj, że promocja obejmuje dowolny wyjazd do tej miejscowości i to Ty decydujesz o tym, ile promocyjnych punktów DreamPoints otrzymasz.

Jak zarezerwować wycieczkę do Nicei

Na początek wejdź na stronę internetową www.bluesky.pl i postępuj zgodnie z tym co widzisz na rysunku.

Nicea - wybór lotniska

Wybierz miejsce, w którym chciałbyś się zatrzymać

Proponujemy Ci bardzo ciekawy 3-gwiazdkowy Nice Fleurs Apart’hotel, oferujący bogaty wachlarz wyposażenia zaspokajający najbardziej wymagające osoby. Koszt wynajmu apartamentu typu studio na  5 nocy dla 2 osób to zaledwie 1104 PLN. Kiedy już wybierzesz hotel kliknij w “WYBIERZ I KONTYNUUJ”.

Nicea - wybór hotelu

Wybierz opcje pokoju w Nicei

Następnie wybierz pokój,  którym jesteś zainteresowany. W tym wypadku wybierz „Apartament typu Studio (2 osoby dorosłe). Poniższy obrazek pokazuje dokładnie jak to zrobić. Z rozwijanego menu wskazanego strzałką wybierasz 1 (jest to liczba pokoi które chcesz wynająć).

Nicea -wybór pokoju

Dane podróżnych

Uzupełnij puste pola danymi osobowymi wszystkich uczestników biorących udział w wyjeździe.

Nicea - Dane podróżnych

Teraz kliknij na przycisk wskazany czerwoną strzałką. Przeglądarka internetowa przeniesie Cię do strony, gdzie będziesz mieć możliwość wyboru ubezpieczenia (zielona strzałka).

Nicea - ubezpieczenie

Poniżej znajdują się puste miejsca. Wypełnia je osoba, która jest zobowiązana do opłacenia wyjazdu.
Wypełnij je zgodnie ze wskazówkami na obrazku.

Nicea - Dane płatnika

Na zakończenie, jeżeli posiadasz bon rabatowy, wpisz jego numer w puste pole i kliknij “Aktywuj” (nastąpi automatyczne przeliczenie kwoty do zapłaty pomniejszonej o wartość kuponu). Po odhaczeniu pustych okienek na koniec kliknij w “REZERWUJ WYBRANE USŁUGI”.

Nicea - Rezerwacja finalna

Podsumowanie przedstawionej wycieczki do Nicei:

- wycieczka obejmuje 3 noclegi w terminie od 07.10.13 do 12.10.13.
- w cenie całkowitej 1346 zł/os

Pamiętaj – aby zebrać dodatkowe punkty dokonaj dowolnej rezerwacji podróży do Nicei w dniach 3-9 sierpnia 2013.