Drukuj Shortlink

Na długi weekend – Paryż

Położony nad Sekwaną Paryż kusi każdego roku swymi urokami miliony osób. Bez wątpienia jest to wspaniałe miejsce na spędzenie romantycznego sierpniowego długiego weekendu. Mamy zatem dla Was naprawdę interesującą ofertę. Przelot+hotel w dniach 15-18 sierpnia 2013 za 719zł/os i 3 razy więcej punktów DreamPoints. Jedyne co musisz zrobić, to dokonać rezerwacji do 13 sierpnia! Wieża Eiffla już się przed Wami kłania.

DP 4873867045_a3151b8948_o

Paryż jest największym francuskim miastem zamieszkanym przez ponad 2 miliony osób. To nie tylko formalna stolica tego kraju  – to także kulturalne centrum kraju. Dziesiątki bulwarów wraz z doliną Sekwany stanowią niepowtarzalny klimat, który działa na gości niczym magnes.

Paryża nie można utożsamiać jedynie z Wieżą Eiffla, choć jest ona z pewnością jedną z najbardziej rozpoznawalnych budowli na świecie. Paryż to także dziesiątki innych zabytków i muzeów prezentujących sztukę największego kalibru.

DP Paris_Arc_de_Triomphe

Francuskiej stolicy nie można opuścić, nie ujrzawszy prędzej takich miejsc jak XIV-wiecznej Katedry Notre-Dame, upamiętniającego zwycięstwa Napoleona Łuku Triumfalnego z 1836 roku, Panteonu czy Les Invalides (mauzoleum armii francuskiej, w którym spoczywa Napoleon Bonaparte).

Wspomnianą już prędzej sztukę zobaczyć można w tak znanych na świecie galeriach, jak Musée d’Orsay (muzeum sztuki i malarstwa impresjonistycznego), Centre Georges Pompidou (muzeum sztuk współczesnych) oraz najbardziej rozpoznawalnego francuskiego muzeum – Luwru, w którym odnajdziecie obraz Mony Lisy czy figurę Wenus z Milo.

DP Paris__Louvre_Pyramid_night_vibrant

Na koniec musicie udać się na Pola Elizejskie, aby na własne oczy ujrzeć znajdujący się tam Pałac Elizejski. W okolicy znajdziecie także Grand Palais oraz Kościół de la Madeleine.

Jednego możecie być zatem pewni. W Paryżu nudzić się nie będziecie. Za Paryżem będziecie jednak tęsknić już następnego dnia po powrocie z wakacji.

Specjalnie na długi weekend DreamPoints.pl i Blue Sky Travel przygotowały dla Was specjalną ofertę. Jeśli zamówicie opisany poniżej przelot (WizzAir 15 sierpnia do Paryża, 18 sierpnia do Wrocławia) wraz z DOWOLNYM hotelem do 13 sierpnia 2013 roku, otrzymacie aż 3 razy więcej punktów DreamPoints! Aby dokonać promocyjnej rezerwacji, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

Wyszukiwanie połączenia

Wyszukanie dobrego połączenia jest bardzo istotne. W tym celu zaznacz wskazane czerwoną strzałką po lewej stronie pole „Przelot+Hotel” i wypełnij pozostałe pola wskazane zielonymi strzałkami zgodnie z instrukcją (obrazek możesz powiększyć klikając na niego lewym przyciskiem myszki). Następnie naciśnij przycisk „SZUKAJ”.

01 Długi weekend w Paryżu - Wyszukanie lotu

Wybór hotelu

W następnym kroku musisz dokonać wyboru hotelu. Pamiętaj – zostaniesz objęty naszą promocją niezależnie od tego, z którego hotelu skorzystasz! Poniższy przykład ma zatem charakter niezobowiązującej sugestii. Kiedy zdecydujesz się na konkretny hotel, naciśnij wskazany czerwoną strzałką przycisk „WYBIERZ I KONTYNUUJ”.

02 Długi weekend w Paryżu - wybór hotelu

Wybór pokoju

Prezentowany hotel pozwala na wybór pokoju odpowiedniego do naszych potrzeb. Pamiętaj – rezerwujesz pokój – nie liczbę łóżek. Jeśli pokój jest 2 osobowy, wybierasz wartość 1! W naszym przypadku jest to „1- 482 zł”. Następnie naciśnij przycisk „DALEJ”.

03 Długi weekend w Paryżu - wybór pokoju

Rezerwacja biletu lotniczego

Podaj wszystkie dane niezbędne do przeprowadzenia rezerwacji biletu lotniczego. W pierwszej kolejności wypełnij czerwoną ramkę (wskazaną czerwoną strzałką), a następnie pola w niebieskiej ramce (wskazanej niebieską strzałką). Teraz przejdź do następnej strony wciskając przycisk „KONTYNUUJ REZERWACJĘ”.

04 Długi weekend w Paryżu - dane przelotu

Rezerwacja i opłata wycieczki do Paryża

Wybierz w tym momencie rodzaj ubezpieczenia, z którego chcesz skorzystać (czerwona ramka na poniższym rysunku).

05 Długi weekend w Paryżu - ubezpieczenie

Wypełnij wskazane czerwoną ramką dane płatnika. Następnie zaznacz pole wskazujące na posiadanie karty DreamPoints.pl i podaj jej numer (to pozycje wskazane strzałkami koloru zielonego). Przejdź teraz do niebieskiej ramki odpowiedzialnej za przeprowadzenie płatności. Wypełnij w niej wszystkie dane oznaczone czerwonymi gwiazdkami.

06 Długi weekend w Paryżu - Opłacenie

Jeśli posiadasz bon turystyczny Blue Sky Travel, podaj numer tego bonu w polu wskazanym strzałką niebieską. Następnie naciśnij „Aktywuj”. Zwróć uwagę na dwie różowe strzałki w dolnej części rysunku. Zaznacz te pola haczykami (pierwsze to zgoda z regulaminem, a drugie to wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera z najlepszymi ofertami). Aby zakończyć cały proces, naciśnij „REZERWUJ WYBRANE USŁUGI”.

07 Długi weekend w Paryżu - Finalizacja

Podsumowanie wycieczki „Na długi weekend – Paryż”

Przeprowadzona symulacja to wycieczka dla dwóch osób w dniach 15-18 sierpnia 2013 do Paryża.
Koszt wycieczki od osoby to 719 zł.
Jeśli dokonasz rezerwacji dowolnej wycieczki na długi weekend w Paryżu do dnia 13 sierpnia otrzymasz 3x więcej punktów DreamPoints.