Drukuj Shortlink

Na długi weekend – Bergamo, Mediolan

Jeśli nie macie jeszcze planów na długi sierpniowy weekend, mamy dla Was świetną, spontaniczną propozycję! Bergamo, Mediolan, hotel 4-gwiazdkowy, a do tego za dokonanie rezerwacji potrójna liczba punktów DreamPoints. (Rezerwacja dowolnej wycieczki do Bergamo do dnia 14.07.13 r.). Spieszcie się!

Bergamo to urokliwe miasteczko na północy Włoch, które za sprawą lotniska, obsługiwanego przez wiele europejskich (tanich!) linii lotniczych stało się niejako „bramą” do Mediolanu. Bergamo, podzielone na „Górne”, czyli stare miasto i „Dolne” – to bardziej nowoczesne, bogate jest w wąskie uliczki łączące piękne place, muzea, pozwalające na odkrycie historii miasta, a także wiele budynków, przy których warto zatrzymać się na dłuższą chwilę. Pomiędzy dwiema częściami miasta można poruszać za pomocą 120-letniej kolejki liniowej, co jeszcze bardziej dodaje uroku temu miejscu.

Bergamo, http://pinterest.com/pin/47287864809790979/

Bergamo bramą do Mediolanu…

Nie musimy chyba dodawać, że wspomniana „brama” do Mediolanu znajduje się w odległości zaledwie 50 km. Bez problemu można dostać się tam taksówką, pociągiem lub autobusem. A Mediolanu nikomu chyba przedstawiać nie trzeba… Wspaniała ulica Pizza Doumo, Zamek Sforzów, Katedra Mediolańska, „Ostatnia Wieczerza” Leonarda da Vinci…i wiele innych, nie sposób się nudzić!

Mediolan, http://pinterest.com/pin/161777811587352194/

Wyszukiwanie

Aby dokonać rezerwacji, czasu nie pozostało wiele, roznosi się bowiem o długi weekend występujący w sierpniu. Z tego też powodu, naszą propozycję można określić jako „last-minute”. Zacznijmy więc – poniższa grafika pokazuje, co i gdzie należy zaznaczyć, po wejściu na stronę www.bluesky.pl, trzeba zwrócić uwagę na czerwone strzałki i zaznaczenia, po czym kliknąć „SZUKAJ” (kliknięcie na obrazki spowoduje powiększenie ich).
Wyszukiwanie

Wybór hotelu

Na kolejnej stronie znajdują się propozycje hoteli w Bergamo, my proponujemy 4-gwiazdkowy Donizetti (którego cena nieznacznie różni się od tych niższej klasy, więc dlaczego nie?). Oczywiście to do Was należy wybór, niniejsza symulacja jest przykładowa.
Hotel

Wybór pokoju

Następnie, po wybraniu odpowiedniego hotelu (nasza symulacja dotyczy hotelu Donizetti) decydujemy się na pokój. Postępując zgodnie z załączona grafiką, wybierzecie 2-osobowy pokój z podwójnym łóżkiem oraz śniadaniem. Poniżej klikamy „DALEJ”.
Pokój

Rezerwacja i opłata za wycieczkę

Wypełnij niezbędne dane, zaznaczone czerwoną ramką. Jeśli zamierzacie wziąć ze sobą większy bagaż, deklaracje znajdują się w ramce „Dodatkowe opcje”. Klikamy „KONTYNUUJ REZERWACJĘ”.
rezerwacja

Na kolejnej stronie możecie wybrać dodatkowe ubezpieczenie (opcjonalnie)…
Ubezpieczenie

…a następnie wypełnij dane płatnika. Jeżeli posiadasz kartę DreamPoints, zaznacz tę opcję i wpisz jej numer (czerwona strzałka i ramka), dzięki czemu zyskasz punkty (w tej symulacji 3 razy więcej).
płatność

Pozostaje jeszcze możliwość posiadania bonu turystycznego Blue Sky Travel – jeśli takowy posiadasz, wpisz jego numer w to miejsce:
bon

Rezerwujemy i…lecimy!

Nie pozostało nic innego, jak zaznaczyć ostatnie, formalne ramki, czyli zgodę z regulaminem oraz (opcjonalnie) zgodę na otrzymywanie newslettera z najnowszymi promocjami. Klikamy „REZERWUJ WYBRANE USŁUGI” i mamy cudowny sierpniowy włoski weekend!
jedziemy

Podsumowanie wycieczki „Na długi weekend – Bergamo, Mediolan

Przeprowadzona przez nasz symulacja dotyczy wycieczki dla dwóch osób z Wrocławia do Bergamo i z Bergamo do Wrocławia w dniach 16-19 sierpnia 2013 r., wraz z rezerwacją trzech nocy w 4-gwiazdkowym hotelu. Jej koszt to niecałe 987 zł/osobę. Propozycja ta jest przykładowa, należy pamiętać, że ceny lotów czy hoteli w każdej chwili mogą się zmienić, dlatego nie warto zwlekać!
Warto też zapamiętać, że dokonując dowolnej rezerwacji wycieczki do Bergamo do 14 sierpnia br., otrzymacie 3 razy więcej punktów DreamPoints! Ciao!

Ceny przedstawione na tej stronie zostały wyszukane 8 sierpnia 2013 i zmieniają się z godziny na godzinę.
Ceny nie zawierają opłaty za dodatkowe opcje ubezpieczenia, bagażu czy odprawy na lotnisku.
Zachęcamy do samodzielnego wyszukania oferty w najbardziej odpowiadającym Ci terminie i natychmiastowej rezerwacji gdy znajdziesz dobrą cenę.