Drukuj Shortlink

Wakacje w październiku – Palma de Mallorca

2 razy więcej punktów DreamPoints i niezapomniane miejsce, o zobaczeniu którego zawsze marzyliście? Zarezerwuj wycieczkę do Palma de Mallorca do 20 sierpnia 2013, a otrzymasz promocyjne punkty! Palma de Mallorca już na Ciebie czeka.

2292184002_fa0c22a26d_o

Majorka to największa hiszpańska wyspa, leżąca na Morzu Śródziemnym.  Nazwa archipelagu, do którego należy (Baleary) pochodzi od słowa „ballein”, co oznaczało „strzelać z procy”. Palma de Mallorca, o której dziś piszemy jest największym miastem na wyspie. Znana jest z bardzo dobrze rozbudowanej infrastruktury turystycznej. Przybywający tutaj z całego świata goście, generują ponad 90% przychodów! Jak się zatem domyślacie – nie będziecie się tutaj nudzić!

Co warto zobaczyć

Zwiedzanie Palma de Majorka polecamy rozpocząć od wizyty w słynnej monumentalnej katedrze La Seu. Gotycka budowla,  umiejscowiona jest na wzgórzu, co umożliwia podziwianie jej już z bardzo daleka. Następnym miejscem, do którego warto zajrzeć jest Stare Miasto zwane Ciutat Vella. Przechadzając się wąskimi uliczkami, typowymi dla tego regionu, zobaczycie kilka zabytkowych kościołów i teatrów oraz poczujecie prawdziwy klimat tego miejsca.

Palma_de_Mallorca-cathedral

Miłośnikom sztuki polecamy odwiedzić muzeum Es Baluard. Znajduje się tam bogata kolekcja sztuki współczesnej. Z Majorką związany jest także polski akcent. W latach 1838-39 na wyspie mieszkał Fryderyk Chopin. Pamiątką po tym wydarzeniu jest muzeum kompozytora, otwarte w miejscowości Valldemossa (ok. 16 kilometrów od Palma de Mallorca) już w 1929 roku.

Po całym dniu zwiedzania zabytków warto w ramach relaksu odwiedzić przepiękne śródziemnomorskie plaże. Wiele z nich uzyskało prestiżowy tytuł Błękitnej Flagi, czyli miejsca bezpiecznego i zgodnego z ochroną środowiska.

Playa-de-illetas-palma-de-mallorca-espana1

Na zakończenie nie możecie także zapomnieć o nabrzeżu portowym. Widok na Morze Śródziemne przy zachodzie słońca z pewnością pozostanie w waszych myślach na długie lata. Poza nim, Palma de Mallorca znana jest także z bogatego życia nocnego, o czym mogą świadczyć otwarte do samego rana liczne bary, kluby i restauracje.

0057-Catedral_von_Palma_de_Mallorca_

Obecnie mamy dla Was specjalną propozycję wycieczki do Palma de Majorka. Wystarczy tylko zarezerwować dowolny wyjazd do Palma de Mallorca na stronie internetowej www.bluesky.pl w dniach 14– 20 sierpnia 2013,  a otrzymasz 2 razy więcej punktów DreamPoints. Koszt wycieczki, którą Wam przedstawiamy dla dwóch osób to 1950zł (975zł/os). Jeśli dokonasz rezerwacji do dnia 20 sierpnia 2013  to otrzymasz aż 38 punktów DreamPoints. Aby zamówić wycieczkę postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

Wprowadź dane przelotu

Wejdź na stronę www.bluesky.pl i wypełnij wszystkie pola dokładnie tak jak na rysunku. Z lewej strony wybierz „Przelot + hotel”, następnie wypełnij pola w czerwonej ramce (wylot z „Kraków”, przylot do „Palma de Mallorca”, daty: 2013-10-09 do 2013-10-16, dorośli 2), oraz zaznacz pole „Tanie latanie”. Kiedy wszystkie pola są już wypełnione jak na rysunku, kliknij w „SZUKAJ” (wskazane czerwoną strzałką) i odczekaj kilka sekund, aż  system znajdzie odpowiednie połączenie. Możesz wprowadzić oczywiście inne dane – zarobisz promocyjne punkty, nie gwarantują one jednak atrakcyjnej ceny, jaką prezentowaliśmy na początku. Każdy obrazek możesz kliknąć, aby go powiększyć.

01_Palma_de_mallorca_wybór_lotu

Hotele w Palma de Mallorca

Wybraliśmy dla Ciebie trzygwiazdkowy hotel Mirablau. Jeśli również się na niego zdecydujesz – kliknij w „WYBIERZ I KONTYNUUJ” wskazane czerwoną strzałką.

02_Palma_de_mallorca_wybór_hotelu

Wybór pokoju w hotelu Mirablau

Lista oferowany przez hotel pokoi jest naprawdę szeroka. Możesz zdecydować się na te ze śniadaniem, lub sam nocleg. Kiedy się już zdecydujesz, w przypadku pokoju dwuosobowego wybierz z listy „1-1272.19 PLN” co oznacza, że wybierasz jeden pokój dwuosobowy w podanej cenie. Kiedy dokonasz już wyboru, kliknij w „DALEJ” aby przejść do następnego ekranu.

03_Palma_de_mallorca_wybór_pokoju

Zarezerwuj lot

Na Twoim ekranie ukazała się właśnie plansza rezerwacji lotu. Wypełnij dane (w czerwonej ramce) sumiennie – są one niezbędne, abyś dostał się na pokład samolotu. Jeśli interesuje Cię dodatkowy bagaż – zamów go również na tym ekranie (niebieska ramka). Na zakończenie kliknij w „KONTYNUUJ REZERWACJĘ” – zielony przycisk w prawym dolnym narożniku obrazka.

04_Palma_de_mallorca_rezerwacja_lotu

Finalizacja zamówienia

Zobacz dane, które do tej pory podawałeś i sprawdź, czy są one poprawne. Jeśli interesuje cię dodatkowe ubezpieczenie podróżne, możesz je zamówić wybierając odpowiednią opcję z pola wskazanego czerwoną ramką na poniższej grafice.

05_Palma_de_mallorca_ubezpieczenie

Wypełnij teraz dane z czerwonej ramki – na te nazwisko zostanie dokonana rezerwacja hotelu. Zaznacz pole wskazane czerwoną strzałką (informacja o posiadaniu karty DreamPoints) oraz podaj jej numer (druga czerwona strzałka). Następnie wypełnij pola w niebieskim prostokącie – podaj dane swojej karty, aby móc dokonać płatności.

06_Palma_de_mallorca_płatność

Jeśli posiadasz bon turystyczny – wprowadź jego numer w pole wskazane niebieską strzałką. Następnie kliknij w „Aktywuj” co spowoduje automatyczne przeliczenie wartości zakupów i pomniejszenie ich o wartość bonu. Zaznacz pola wskazane strzałkami koloru czerwonego – oznacza to akceptację regulaminu usług, oraz zgodę na otrzymywanie newslettera (dzięki temu, poznasz najlepsze oferty tuż po ich pojawieniu się w internecie). Na zakończenie kliknij w „REZERWUJĘ WYBRANE USŁUGI” i zacznij przygotowywać się do drogi.

07_Palma_de_mallorca_finalizacja

Podsumowanie

Przeprowadzona symulacja prezentowała 8-dniowy wyjazd dla 2 osób w terminie 09-16 października 2013 roku. Koszt wycieczki to 1950 zł (975zł/os). Jeśli dokonasz rezerwacji w dniach 14-20 sierpnia 2013 roku, zamiast standardowych 19 punktów, otrzymasz aż 38 punktów DreamPoints.

* Ceny przedstawione na tej stronie zostały wyszukane 13 sierpnia 2013 i zmieniają się z godziny na godzinę. Ceny nie zawierają opłaty za dodatkowe opcje ubezpieczenia, bagażu czy odprawy na lotnisku. Zachęcamy do samodzielnego wyszukania oferty w najbardziej odpowiadającym Ci terminie i natychmiastowej rezerwacji gdy znajdziesz dobrą cenę.